Dziękujemy firmom, które wraz z nami zaangażowały się
w przygotowanie tej konferencji

 
PATRONAT HONOROWY
 

Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie

Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie powstało w 1990 roku jako stowarzyszenie działające w obszarze wytwarzania energii elektrycznej.
Aktualnie Towarzystwo zrzesza:

  • 183 osób o charakterze członków zwyczajnych, mających duży dorobek menedżerski lub zawodowy,
  • 12 spółek wytwórczych o charakterze członków wspierających, o łącznej mocy zainstalowanej przekraczającej 25 000 MW.

 

 
PATRONI MEDIALNI
 

CIRE.pl

CIRE.pl - pierwszy polski portal rynku energii
Wejście w życie zapisów ustawy Prawo Energetyczne, umożliwiające powstanie krajowego rynku energii, spowodowało zapotrzebowanie na informacje związane z możliwościami oraz warunkami handlu energią elektryczną, cieplną i gazem. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie było utworzenie wertykalnego portalu CIRE, którego misja określona została jako "gromadzenie i udostępnianie obiektywnych oraz wyczerpujących informacji i wiedzy dotyczących krajowego i zagranicznych rynków energii.

 

WNP.pl

Portal www.wnp.pl to największy i najdynamiczniej rozwijający się serwis gospodarczo-przemysłowy. Obejmuje kilkanaście rozbudowanych serwisów skupionych wokół następujących branż: energetyka, gaz, górnictwo, hutnictwo, nafta, chemia, budownictwo, IT, logistyka, motoryzacja, finanse, praca. Uruchomiony w 2005r. jako witryna Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł, w kolejnych latach systematycznie rozwijany o nowe serwisy tematyczne, stał się podstawowym źródłem informacji dla internautów o wyraźnie sprecyzowanych, branżowych zainteresowaniach.

 

PARTNERZY KONFERENCJI
 

Budimex

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej działalności sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex.
Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno–usługowe, Budimex koncentruje się na rynku polskim. Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

 

Esri Polska

Esri Polska oferuje rozwiązania i narzędzia IT umożliwiające przedstawienie i zrozumienie otaczającego nas świata, w oparciu o wizualizację i analizę danych przestrzennych. Firma jest wyłącznym przedstawicielem Esri Inc. światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS).
Działalność Esri Polska obejmuje doradztwo i usługi w zakresie projektowania i rozwoju systemów i aplikacji do przestrzennej wizualizacji i analiz danych. Firma jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania ArcGIS, firmy Esri Inc., które tworzy kompleksową platformę gromadzenia, administrowania, prezentowania i analizy danych geograficznych. Rozwiązania pozwalają na współpracę i współdzielenie danych w wybranym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu.

 

SWECO

Przyszłość innym może wydawać się odległa, jednak w Sweco jest teraźniejszością. Nasi konsultanci, specjalizujący się w instalacjach budowlanych, pracują obecnie nad wykończeniem i wyposażeniem wnętrz nowego szpitala. Jednak dopiero za 5 lat ma on zacząć przyjmować pacjentów. Nasi inżynierowie ruchu drogowego, prowadzą aktualnie analizy dotyczące nowej linii metra. Ma być oddana do użytku pasażerom dopiero za 10 lat. Z kolei nasi architekci projektują teraz coś, co w przyszłości, za około 15 lat, ma stać się pełną życia, dynamicznie rozwijającą się, nową dzielnicą miasta. Misja Sweco polega na tym, aby zawsze wybiegać o krok naprzód. Dla większości ludzi rezultaty naszych obecnych prac staną się w przyszłości rzeczywistością.

 

Warbud

Warto budować więcej.
I warto robić to dobrze. Bo dobrze wykonana praca zawsze procentuje.
Dzięki tej filozofii już od ponad 25 lat znajdujemy się w czołówce największych koncernów budowlanych w Polsce. Nasze działania są rzetelne i efektywne. Dowodem na to są nagrody przyznawane nam od lat. Wśród nich znajdują się złote statuetki przyznane trzykrotnie w rankingu "Najlepszy Partner w Biznesie", organizowanym przez miesięcznik "Home & Market".
Nagrody zdobyte w rankingu miesięcznika "Home & Market", we współpracy z Instytutem Analiz Gospodarczo-Ekonomicznych w Warszawie, są dla nas szczególnie ważne. Oceny dokonali nasi klienci, podwykonawcy i dostawcy. To ich głosy i opinie potwierdziły, że Warbud jest rzetelnym, godnym zaufania i polecenia partnerem w biznesie.

 
PARTNERZY AUTODESK
 

AEC Design

AEC Design to firma z wieloletnim stażem. Jako Autoryzowany Partner Autodesk ze statusem Gold, już od 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania: oprogramowanie, specjalistyczne usługi, wdrożenia i szkolenia dla fachowców z branży budownictwa i architektury oraz branży mechanicznej.
Siłę firmy opieramy na jej pracownikach. W AEC Design pracuje stały zespół ekspertów z wieloletnim stażem, który doskonale zna specyfikę pracy i potrzeby swoich Klientów. W ciągu kilkunastu lat działania wypracowaliśmy także sieć kontaktów osób współpracujących – czynnych zawodowo specjalistów branży AEC i MFG. Czyni nas to jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najlepiej ocenianych firm w swojej specjalizacji.

ARKANCE SYSTEMS

Od 30 lat działamy na polskim rynku rozwiązań procesowych, wspierając pracę inżynierów, wdrażając innowacyjne rozwiązania procesowe wspomagające wiele branż, a w szczególności budownictwo. Dzięki obecności w międzynarodowej grupie Arkance Systems, mamy w swoim portfolio najnowocześniejsze narzędzia kompleksowo wspierające pracę naszych partnerów. Łączymy wartości rodzinnej firmy z możliwościami, jakie daje nam przynależność do międzynarodowej grupy, lidera na europejskim rynku.

CADSOFT

Firma Cadsoft powstała w styczniu 2000 roku. Została założona przez grupę inżynierów różnych specjalności, których połączyła pasja do systemów CAD/CAM i fascynacja nowoczesnymi technologiami komputerowymi. Jesteśmy firmą typowo inżynierska. W chwili obecnej do dyspozycji naszych Klientów mamy ponad 20 inżynierów różnych specjalności, zapewniających swą wiedzą i praktyką wsparcie w takich branżach jak:

  • architektura
  • konstrukcje
  • instalacje
  • inżynieria lądowa
  • mechanika
  • obliczenia wytrzymałościowe
  • zarządzanie dokumentacja
  • wizualizacje
Inżynierowie CADSOFT to osoby aktywnie projektujące. Praktycy, którzy łączą wiedzę z aktualnymi trendami, doskonałą znajomością programów branżowych oraz kompetencjami interpersonalnymi.

Man and Machine Software

Man and Machine Software należy do grupy Mensch und Maschine SE, eksperta CAD, CAM i BIM, która dostarcza rozwiązania dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej. Naszych 1000 pracowników to specjaliści od oprogramowania komputerowego, ewangeliści technologii, krytyczni myśliciele i eksperci ds. sprzedaży. Stanowią oni potężną organizację, skupiającą się w sposób szczególny na dostarczaniu właściwych rozwiązań dla klientów. Działamy na terenie całej Polski, oferując profesjonalne rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru CAD, a także certyfikowane szkolenia i egzaminy z oprogramowania Autodesk. Współpracującym z nami firmom zapewniamy pomoc w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań, opiekę przed i posprzedażową, a także atrakcyjną ofertę finansową w przedmiotowym zakresie.