PARTNERZY KONFERENCJI

 

DELL TECHNOLOGIES 

Dell Technologies to unikalna rodzina firma zapewniająca kluczową infrastrukturę, umożliwiająca organizacjom płynne przeprowadzenie cyfrowej transformacji, modernizację środowiska IT oraz skuteczną ochronę danych. To także dostosowana do potrzeb rynku, kompleksowa oferta, perfekcyjna współpraca poszczególnych elementów oraz szybkość dostarczenia kompletnego rozwiązania. Dell Technologies jest wybierany przez klientów wszelkich rozmiarów, ze 180 krajów – od 98 proc. firm z listy Fortune 500, po klientów indywidualnych.

HTC

HTC jest globalnym liderem w dziedzinie inteligentnych urządzeń i technologii mobilnych. Od czasu założenia w 1997 roku HTC tworzy nagradzane produkty i pionierskie rozwiązania, w tym cenione linie smartfonów HTC U, najbardziej innowacyjne urządzenie w zakresie wirtualnej rzeczywistość, HTC VIVE oraz 5G, HTC 5G HUB. HTC VIVE.
HTC VIVE to najbardziej zaawansowane i innowacyjne urządzenie, które pozwala całkowicie zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Ekosystem VIVE opiera się na najlepszym sprzęcie VR na rynku, wspieranym przez VIVE X, 100-milionowy akcelerator VR i powiązane z nim start-upy, VIVEPort, globalnej platformie i sklepie z aplikacjami z pierwszym na świecie modelem subskrypcji VR, który działa w ponad 60 krajach, a także VIVE Studios - programem do opracowywania i publikowania treści VR.

WACOM

Wacom jest wiodącym na świecie producentem, znanym z doskonałej jakości tabletów graficznych. W ofercie znaleźć można również tablety do podpisu elektronicznego, smartpady, piórka do tabletów multimedialnych czy smartfonów. Produkty Wacom są bardzo popularne wśród grafików, architektów i projektantów. Firma opatentowała technologię wykorzystującą indukcję elektromagnetyczną, która pozwoliła wyprodukować pierwsze na rynku piórko niewymagające zasilania (baterii).

 
PARTNERZY AUTODESK

 

PCC POLSKA

Jesteśmy złotym partnerem firmy Autodesk. Od ponad 17 lat współpracujemy firmami z branży gamedev oraz media, dostarczając systemowe rozwiązania w dziedzinie 3D. Pomagamy wybrać najlepsze oprogramowanie i optymalnie skompletować sprzęt, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę. Wspieramy klientów naszą wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie. Zapewniamy pomoc w doborze i konfiguracji rozwiązań przyśpieszających procesy produkcyjne. Dzięki temu zaufały nam największe polskie firmy z branży gamedev.

PROCAD

PROCAD SA oferuje kompletne rozwiązania dedykowane tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji, zapierających dech w piersiach animacji, gier i efektów specjalnych
Prowadzi szkolenia w oparciu o własne centrum szkoleniowe o statusie Autodesk Authorized Training Center. 
Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji VR / MR / AR. Oferuje usługi wdrożeniowe oraz opiekę nad infrastrukturą IT.
Od blisko 30 lat wspiera swoich partnerów w rozwoju ich kompetencji i narzędzi.

 
PATRON HONOROWY


PATRONI MEDIALNI