Partnerzy Konferencji
 

DELL TECHNOLOGIES 

Dell Technologies to wyjątkowa rodzina firm, która zapewnia niezbędną infrastrukturę dla organizacji, aby budować cyfrową przyszłość, transformować IT i chronić najważniejsze zasoby i informacje. Firma obsługuje klientów każdej wielkości w 180 krajach – od firm zajmujących 98 procent listy Fortune 500 do indywidualnych klientów – dzięki najbardziej wszechstronnemu i innowacyjnemu w branży portfolio od urządzeń krawędziowych, aż po chmurę.

 

3Dconnexion


Firma 3Dconnexion od ponad 20 już lat produkuje urządzenia, których celem jest poprawa komfortu, wydajności i płynności pracy projektantów, grafików i artystów tworzących w 3D. Seria produktów SpaceMouse firmy 3Dconnexion pozwala na intuicyjną i precyzyjną nawigację modeli cyfrowych i widoków. Dzięki opatentowanemu czujnikowi z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) mysz 3D SpaceMouse, standardowo obsługiwana lewą ręką, oferuje wyjątkową możliwość jednoczesnego przesuwania, przybliżania i obracania modeli. W tym samym czasie mysz CadMouse w prawej ręce wybiera i tworzy. CadMouse to jedyne na świecie myszy dedykowane dla specjalistów CAD, zapewniające najwyższą precyzję, wygodę i funkcjonalność pracy w aplikacjach CAD i 3D.
Uwaga: 3Dconnexion(*) przygotowało dla uczestników konferencji specjalną niespodziankę – szansę na zdobycie SpaceMouse Mouse Wireless Kit2! 
Miło nam poinformować, że w konkursie 3Dconnexion wygrała pani Katarzyna P. z Warszawy.

(*) Autodesk nie uczestniczy, nie organizuje inicjatywy organizowane przez partnerów konferencji oraz nie ponosi za nie odpowiedzialności.
 
Partnerzy Autodesk

 

PCC POLSKA


Jesteśmy złotym partnerem Autodesk. Od 20 lat dostarczamy zaawansowane rozwiązania w dziedzinie GameDev, animacji filmowej i reklamowej. Dobieramy narzędzia do tworzenia animacji, modeli 3D, efektów specjalnych, renderingu, Motion Capture i Reality Capture. Polecamy nasze usługi szkoleniowe i wdrożenia, które usprawniają pipeline i procesy produkcyjne. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na każdym etapie współpracy, dzięki temu ufają nam największe polskie studia kreatywne z branży GameDev.

PROCAD

PROCAD SA oferuje kompletne rozwiązania dedykowane tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji, zapierających dech w piersiach animacji, gier i efektów specjalnych
Prowadzi szkolenia w oparciu o własne centrum szkoleniowe o statusie Autodesk Authorized Training Center. 
Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji VR / MR / AR. Oferuje usługi wdrożeniowe oraz opiekę nad infrastrukturą IT.
Od blisko 30 lat wspiera swoich partnerów w rozwoju ich kompetencji i narzędzi.

 
Patron Honorowy


Patroni Medialni